Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Laser frakcyjny - rekonstruktor skóry

Laser frakcyjny CO2 Yasumi to  technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, do usuwania blizn czy zmarszczek. Światło lasera frakcyjnego CO2 wnika w głąb skóry i jest pochłaniane przez zawartą w komórkach wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance, a potem jej odparowania oraz wydzielenia ciepła, które prowadzi do mikrouszkodzeń kolagenu oraz frakcyjnego przerwania ciągłości skóry. Równocześnie uruchamiane są procesy naprawcze, które zapoczątkowują proces odnowy uszkodzonych struktur. Celem jest uszkodzenie skóry,  a następnie regeneracja, co prowadzić ma do wygładzenia po zakończonym procesie gojenia.

Jak działa laser frakcyjny CO2?

Laser fakcyjny działa w oparciu o zjawisko fototermolizy frakcyjnej. Metoda ta polega na wytworzeniu w skórze mikroskopijnych, nieprzylegających do siebie kolumn mikrouszkodzeń, otoczonych przez obszar żywej, nieuszkodzonej tkanki. Urządzenie nie uszkadza zatem skóry w całości, a jedynie ją „dziurkuje”. Dzięki temu skóra po zabiegu regeneruje się szybciej, znacznie skraca się czas gojenia oraz zmniejsza ryzyko powikłań. 

Urządzenie jest  stosowane w zabiegach laserowego usuwania blizn czy zmarszczek. Na sesje z jego użyciem zapraszamy wszystkie Klientki z miasta Częstochowa.

Kiedy warto rozpocząć terapię laserem frakcyjnym?

Dermatolodzy są zgodni, że fraxel odpowiedni będzie u osób od 30 roku życia. Stymuluje wówczas naturalne procesy regeneracyjne, spowalniając tym samym proces starzenia się skóry.  Ponadto - poniżej 30 roku życia, rekomenduje się zabieg w terapii blizn i roztępów.

Czy zabieg jest bolesny?

Nasi Klienci porównują odczucia z delikatnym i krótkim nakłuciem skóry. Aby zwiększyć komfort podczas zabiegu, przed jego wykonaniem aplikujemy speclaistyczny krem przedzabiegowy. Wskazania i przeciwwskazania do stosowania lasera frakcyjnego.

W Yasumi wykorzystujemy nowoczesny, zaawansowany technologicznie laser frakcyjny CO2 pozwalający na komfortową i kompleksową pielęgnację skóry wymagającej gruntownej odnowy. Zabieg polecany jest przede wszystkim osobom pełnoletnim ze zmianami potrądzikowymi, bliznami czy zmarszczkami – także mimicznymi. Urządzenie szybko oraz precyzyjnie wspomaga usuwanie rozstępów, jednak nie powinno być stosowane w ciąży czy podczas karmienia piersią. Do innych przeciwwskazań należą również opalanie na słońcu lub korzystanie z solarium, a także przyjmowanie preparatów zmniejszających krzepliwość krwi, nowotwory, bielactwo czy choroba alkoholowa.

Chcesz skorzystać z naszej oferty laserowych zabiegów? Serdecznie zapraszamy do YASUMI Częstochowa.

Przebieg zabiegu

 • oczyszczenie i odkażenie powierzchni zabiegowej
 • opracowanie (miejsce po miejscu) powierzchni zabiegowej laserem frakcyjnym

Wskazania do zabiegu

 • skóra zwiotczała, pozbawiona elastyczności
 • uszkodzona struktura skóry
 • blizny (potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe)
 • rozstępy
 • skóra z przebarwieniami i nierównym kolorytem
 • włókniaki i brodawki 

Serie zabiegowe

Ilość zabiegów w serii zależna jest od problemu poddawanego terapii. Zazwyczaj jest to 3-5 zabiegów, 5-7 w przypadku blizn. Odstępy między zabiegami wynoszą: 4-6 tygodni. Jeszcze lepsze efekty można osiągnąć stosując terapię łączoną (z falą radiową RF LAVATRON lub światłem LED)

Zobacz jak zmieniają się blizny w trakcie serii. Na zdjęciu blizny są po 2-3 zabiegach

Urządzenie posiada certyfikat medyczny, ale zabiegi po odpowiednim przeszkoleniu moga wykonywać również kosmetolodzy, kosmetyczki oraz fizjoterapeuci.

 • Cena: Od 1200,00- 1600,00 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, niwelowanie przebarwień, zabiegi na ciało, redukcja rozstępów , medycyna estetyczna
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
 • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, rozstępy
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem